Novinky

Více novinek

Novinky

Technická specifikace prostor klubu Klubíčko a vybavení:

Klub Klubíčko Aš - velikost prostoru 20m (délka) x 9m (šířka), část prostoru zabírá pódium o velikosti cca 9m (délka) x 5m (šířka) a taky bar naproti pódiu. Bar je momentálně situovaný "přes roh". Směrem od pódia k baru lze počítat s prostorem přímo pro představení o velikosti cca 8m (délka) a 5m (šířka). Na tomto prostoru lze realizovat různá rozložení hracího prostoru - ovál, U, čtverec, obdélník apod. Lze také hrát přímo na pódiu nebo propojit prostor na a pod pódiem. 

Zvuková aparatura je součástí klubu Klubíčko - je to souprava profireproduktorů zavěšená na kovové konstrukci nad pódiem, koncipovaná na živé koncerty a DJ akce. Součástí aparatury jsou zesilovače, připojení na malej mix či velkej mixážní pult, gramofony, notebook, PC. Samozřejmě je možný i připojit mikrofon.

Světelná aparatura - dvě velké a dvě malé vany, velký halogen a x malých halogenů, vše lze rozmístit v prostoru na stojanech. K tomu stmívač včetně ovládacího pultu na 8 šavlí. Toto vše je vždy připravený dopředu, pak už jde o aktuální potřebu světel pro konrkétní představení a případnou přestavbu. Součástí klubu je na kovové konstrukci taky řada různých malých barevných světel a světelných prvků - disko trysko, při troše invence lze využít i jako barevné prvky.

Zvuk i světla se ovládají z jednoho místa - z pultu, kterej je aktuálně postavenej na pódiu, lze s ním různě manipulovat. Elektrika na pódiu je udělená jako samostatnej okruh na 32 amper se 3 fázema.